Автор Тема: RQ:даите данни за историята на българия  (Прочетена 17552 пъти)

е4о

• Гост
кажете  за независимостта на българия(обявяването)

БГ История

Неактивен Erich von Manstein

• Редовен
  • *
  • Публикации: 27
  • Респект: 0
    • http://www.thirdreich.boinaslava.net
RQ:даите данни за историята на българия
« Отговор #1 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Това ми е любимият тип въпроси.
По-неопределено надали може да бъде зададен.
любима ми е тази интернет прослойка която си мисли че форумите са за да цоца информация и да е дойна крава за знания. Кеф ти докладче кеф ти нам кво си.

Не само, че не си написал въпросът грамотно, а и не е в правилния раздел.
url=http://thirdreich.boinaslava.net]Сайт "Третия Райх"[/url]
"Втората световна война"

Неактивен ALD

• Знаещ
  • Публикации: 139
  • Респект: 0
    • http://ald-bg.narod.ru/index.html
RQ:даите данни за историята на българия
« Отговор #2 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Ако въпроса е тук да се поздравим след няколко дни за празника - добре. :wink:

Неактивен TIMSHEL

• Професор
  • Публикации: 55
  • Респект: 3
Re: RQ:даите данни за историята на българия
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2007, 15:05:44 »
.
« Последна редакция: Ноември 03, 2007, 19:28:33 от TIMSHEL »

Неактивен echo_em

• еmilia_n
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 10
  • Респект: -1
« Отговор #4 -: Май 15, 2007, 09:28:38 »
Може би трябва да се свържиш с някой местен сайт. Най-добре ще могат да ти отговорят местните.
emi

Неактивен TIMSHEL

• Професор
  • Публикации: 55
  • Респект: 3
« Отговор #5 -: Май 15, 2007, 22:54:05 »
.
« Последна редакция: Ноември 03, 2007, 19:33:35 от TIMSHEL »

Неактивен valerika

• Професор
  • Публикации: 50
  • Респект: 1
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2007, 20:33:12 »
Здравей,Тимшел!
Отдавна не сме се "заяждали"/шегичка/ ;D с теб!На въпроса ти :бях в Севастопол по работа през лятото/частна работа/.За основите на сградите не зная дали са били български/във всеки случай колегата от там,когато ме развеждаше из града,наблягаше повече на това от кого са били някога разрушени сградите,а не от кого са налети основите/,но със сигурност няма никакъв проблем да посетиш града.Не зная кой ти е дал сведенията,че чужденци не могат да влязат там,но това просто не е вярно/то май чужденците си бяха и повече от местните/.Единственото,което така ми се стори ,че забелязвам е ,че недолюбват точно турците и го свързвам с историята на града.Но във всеки случай ,никой от гидовете или жителите не го посочи.А относно българите:екскурзоводът разказва ,че някогашното население/без много уточнения/е прародител на жителите на днешна България.Не отричат факта,но го казват ........някак си.....без подчертаване.И човек/ако не е българин/ някак си го пропуска покрай ушите си.Мисля,че ме разбираш,Тимшел..Другите чужденци просто не запомнят името България.А относно беглите сведения,коита се дават за нелицеприятните факти от историята/неприятно ми е,но и ние го правим/.Дори не беше нужно да ми обясняват защо така премълчават факта,че тук някога е имало доста силно бълг. присъствие.Вчастен /приятелски/ разговор го откоментирахме и .....да,горе -долу там нещата с българските основи на сградите са както турското "присъствие" в България по време на турското робство.Понеже в България има дост. турци,които могат да създадат проблеми,нашите политици решиха да им се подмазватМисля,че не е нужно да казвам точно на един историк как,но има големи аномалии и ..........унижения/за нас/Горе -долутака е и в Севастопол/но това са данни от частен разговор,подчертавам го/Официално.........Населението не е еднородно/те се знаят какви са им етническите проблеми/,извън района ..........не се коментира.Като при нас.За света  в Б-я вс. са бълг. граждани.,а че единият е Иван ,а другият Хасан,и това може би е проблем, са вътрешни подробности.Та така!Мисля,че  ти отговорих много подробно!Ако все пак още нещо решиш,че мога да ти помогна -заповядай!

Неактивен vekil

• Академик
  • Публикации: 927
  • Респект: 29
« Отговор #7 -: Март 26, 2008, 01:20:15 »
.....
« Последна редакция: Март 26, 2008, 10:18:06 от vekil »

БГ История

« Отговор #7 -: Март 26, 2008, 01:20:15 »