Автор Тема: 100 ПРИЧИНИ ДА СЕ СРАМУВАМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН  (Прочетена 16842 пъти)

debozman

• Гост
Re:100 ПРИЧИНИ ДА СЕ СРАМУВАМ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН
« Отговор #15 -: Януари 03, 2012, 16:30:15 »
http://www.youtube.com/watch?v=ea3AsIE8WTA&feature=player_embedded

--- Виж сега Сюр, ти нещо си се объркал приятел и то фундаментално. Очевидно е, че отъжествяваш "комунист" със "българин". И по тази причина имаш право да се срамуваш, че си българин, т.е. комунист. Не виждам обаче ЗАЩО трябва да се срамуваш, че си българин, след като непрекъснато даваш примери с комунистите !? Това показва, че "комунист", като тъждество на "българин" е дълбоко залегнало в подсъзнанието ти. Не е ли време да предприемеш малко лингво-лечение за изясняване на понятията си ?

БГ История

« Отговор #15 -: Януари 03, 2012, 16:30:15 »

Неактивен Sur

• Академик
  • Публикации: 488
  • Респект: -30
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
« Отговор #16 -: Януари 03, 2012, 18:00:08 »
Боцмане,напълно разбирам вопиющата ти нужда да ми покажеш,какъв тъпак съм.Все пак,всеки има право сам да определя докъде да стига в некомпетенцията си,нали така?
Само ,че боцмане ,комунизмът е нанесъл трайни поражения върху цялото българско съзнание и аз не намирам за странно да го отъждествявам с българин/разбира се,след руснак/.
Общество,което е заразно болно от комунистическо светоусещане си е за срама!
БОГ Е ДАЛ НА ЧОВЕКА СВОБОДНА ВОЛЯ,КОГО ДА ОБИЧА И КОГО - НЕ!СПОРЕД ДАДЕНАТА МИ ОТ НЕГО СВОБОДНА ВОЛЯ,НЕ ОБИЧАМ РУСНАЦИ,РУСКИНИ И РУСОФИЛИ!

Неактивен Sur

• Академик
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
« Отговор #17 -: Януари 03, 2012, 18:04:52 »
И да продължим по същество!

"Всичко "втасаха" владиците на БПЦ и за разнообразие осъдиха жените ,които искат да станат майки!

http://www.dveri.bg/content/view/14377/29/

Защо другари - владиците усърдно крият доносническите си досиета?Защо митрополит Натанаил - сатанаил изпраща мутри на членовете на комисията по досиетата?Защо Йосиф Американски ,след като сам излезе с признание,че е бил доносник на ДС и дори собствената му майка се е отрекла от него,след като е разбрала това,продължава да прави поразии в църквите ни зад граница?Превърнал ги е в казина и ресторанти или за по - сигурно ги разпродава и парите отиват незнайно къде - пример ,църквата във Вашингтон!
Николай Златночасовников е широкоизвестен.Лимузините му - също!
Защо Синода не излезе със становище против разрушаването на приюта за безпризорни на отец Иван от Нови хан,а осъжда майките на бездетство?
Кои сте вие бе,егоистични същества,под владишко було,които влизате в ролята на Бог?
Не ми се мисли за времето в което ще се спомине Максим - ще падне здраво скубане на бради,кой да стане патриарх.
Боже,пази България от владиците й!"
БОГ Е ДАЛ НА ЧОВЕКА СВОБОДНА ВОЛЯ,КОГО ДА ОБИЧА И КОГО - НЕ!СПОРЕД ДАДЕНАТА МИ ОТ НЕГО СВОБОДНА ВОЛЯ,НЕ ОБИЧАМ РУСНАЦИ,РУСКИНИ И РУСОФИЛИ!

Неактивен sim4o

• Академик
  • Публикации: 1051
  • Респект: 8
« Отговор #18 -: Януари 03, 2012, 21:49:54 »
http://www.youtube.com/watch?v=ea3AsIE8WTA&feature=player_embedded

Инфо за Сплесканите Сурове  -Македоноиди (носители на прабългарско-макодоноиден ген, открит в Хиндустано-Памир  ;) )..

----------------
... "Клип на "Господари на ефира" за Бог и Македоноидите се превърна в хит в Македония, пише македонското електронно издание "Скай".

Изданието коментира как Македония се вижда през очите на източните си съседи, след като бе показан документалният филм от 2008 г. на Македонската държавна телевизия как Бог е създал Македония и македонците.

В първата част на клипа македонците се молят на Бог: "Господи, кажи истината за злото и доброто, нам и на целия свят, защото кръв во нас веке не остана, за голямата майка - Македония".

След това Бог проговаря на македонски език: "Божи благослов за вас македонци мои. За вас точно сега настъпва моментът. Да ви поясня - вашата майка - Земя, с три раси населих. Бялата - македоноиди, жълтата - монголоиди и черната - негроиди. Останалите са мулати".

В клипа Бог твърди, че македонците са произлезли от Македон, а след това надлежно уточнява, че македонците са заченали всички раси до Японско море, а всички бели хора носят в себе си македонски ген и са братя.

Електронното издание "Скай" посочва в заглавието, че българско шоу се подиграва с управляващите македоноиди в Македония..."
--------------

По темата..
Пак ще повторя, че АЗ НЕ ВИЖДАМ НИТО ЕДНА причина, да се срамувам, че съм БЪЛГАРИН!
.. още повече, когато подобен нихилизъм  ми се навира в очите от хора- Сплескани Сурове , който сами се приемат за  македоноиди!

Неактивен Sur

• Академик
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
« Отговор #19 -: Януари 03, 2012, 21:58:09 »
Симеоне,теб никой ли не те е възпитал,че не е културно да се прекъсват възрастните хора,когато си приказват смислени неща?А!?
Иначе,лозунгите ти и особено обръщението ти към мен,силно ме веселят! :D

Неактивен sim4o

• Академик
« Отговор #20 -: Януари 03, 2012, 22:22:47 »
Да отговарям на някой, който се бил срамувал ,че е българин .. и за какво ли не, търси повод да се срамува.. още повече, че този някой си е сплескан Сур, правил е нееднократно пропаганда на македонистки идеи, опитвал се е, да направи някакви геройски икони, от дейцте на Серската група от ВМРО и се е възторгвал публично от тъпоумно и антинаучно филмче, на автора на "Българите в Индустан" търсещ гени в Памир.. та на този, срамуващ се от Българщината нищо не мога да кажа, и по никакъв начин не бих могъл да му влияя- осъзнавам го!!

Па и ме е ,донякъде гнус, с този срамуващ се да дискутирам!  >:(

Дали, вместо да се срамува,че е българин (па и 100 причини намира за това си действие-срамуването.. ;)) не трябва да се срамува от незнанието си??!

От прокарването на ненаучните изследвания на "генетичарите" .. от липсата на логига в 90% от пусканите от него теми??!

Почва се разискване за новостите в строителството на административните сгради - от нашият герой инициирано- юнакът след два поста се отплесква, почва дискусия за нещо друго- пак акълът му го лъже и не помни за какво говори..   >:(

Бе да се срамува,че е Сплескан.. ама не - срамува се от българското в себе си..!

Ми не си българин бе бате, македоноид си-и с прабългарски гени! Дошли сте, както показва едно научно филмче показано по БНТ от Памир и съгласно една учена книжка, по която е сниман филма произходът ви е от Индустан..!
Генът помни- от там ви е и мургавата кожа!
« Последна редакция: Януари 04, 2012, 15:04:17 от sim4o »

Неактивен Sur

• Академик
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
« Отговор #21 -: Януари 03, 2012, 22:33:54 »
Аха,вярно е че има хора с мухлясали мозъци и напоени силно с алкохолни изпарения и името "симчо"си е направо показателно.Инфатилно е.Имах си като дете един авер с когото играехме на стъклени топчета и баба му се провикваше от балкона :Симчооооо!/иначе се казва Симеон,де..
А за "Сур",ще има да вземаш!Я,виж Спаротока какъв постинг е сложил
http://sparotok.blog.bg/politika/2011/12/28/surva-bylgarskite-survakari-i-bojestvenata-svetlina.873517
Абе,разправям ти аз,че историята не я знаеш,ама ти  - не!
Хайде ,оставям те на спокойствие да си четеш уроците,защото си лягам,че утре ставам рано.

Неактивен sim4o

• Академик
« Отговор #22 -: Януари 03, 2012, 22:39:26 »
Що се отнася до отпочната дискусия- защо Българската Православна Църква е против зачатието инвитро..
Ами това е ХРИСТИЯНСКАТА гледна точка.. ние, християните, сме против намесата на Човека, в нещо дадено ни от Бога-като зачеването и раждането на децата..
Основания.. хмм.. ами най-малкото е че според Библията, май по такъв начин- с някаква технология, ще бъде роден Антихриста..

Ето   .. "... Ще се зачене от тайнствен противоестествен блуд, без семе на мъж, плод, който ще бъде.. "

Това го пиша, не за платените чужди агенти, а за разни хора, които може и от любопитство да отворят сайта и да прочетат нещо!
Та ТОВА е християнската гледна точка- дали е правилна.. не знам, не мога да съдя! Но поне я разбирам защо е такава!

Неактивен sim4o

• Академик
« Отговор #23 -: Януари 03, 2012, 22:54:35 »
А какво да ни е отношението, към хора  .. едно говорещи- а друго проповядващи??!
ПО ДЕЛАТА ще ги познаем!

Те уж разобличават поплъзновенията на панславизма.. а всъщност основните им тези, са именно плод на платеното русогъзолизчество! Плаща им се от едно определено посолство-нали??!

Кой се опита да опровергане студиата на проф.Чилингиров относно "църковнославянския"?! Ами един Сплескан Господин...  ;) и добре,че го треснахме с "Цар Симеоновият Съборник" по главата, та да миряса!..

Кой се превъзнасяше от постулатите на панславизма?! И даже ги поднасяше с някакъв си нов "генетичарски" сос??! Добре че пак беше изтряскан по главата Господин Сплескан- този път с писаното от Иван Стаменов .. .. с разобличенията на теорията - за наличието на "славянски ген"..

Кой публично се зае да защитава антинаучното генетичарско филмче, за "Прабългарите" и тяхното търсене из Памир?!.. и тогава аз, моя милост се принудих да пусна ЕДИНСТВЕНАТА СИ ТЕМА В ТОЗИ САЙТ! Не публикувах писаното от Спарток, че ми се видя доста силничко, но пък пуснатото от Галина Сарадива "Срамен за България филм" изтряска сплесканяка по тъпата къртуна..

Та защо този македоноид не намери за разумно, да си се срамува от продажността си и защитаването на небългарски исторически теории??! Защо не се засрами от това, ме е в една редица с най-отявлените поръчкови руски историци, опитващи се да опровергаят проф.Чилингиров??!
Защо не се срамува от неадекватността си, от бисерите, които постоянно ръси??!

А тръгнал да търси как да се срамува от Българщината .. та и нас се опитва да накара, да правим подобна тъпотия- барабар с него!!  >:(

« Последна редакция: Януари 04, 2012, 15:05:46 от sim4o »

Неактивен sim4o

• Академик
« Отговор #24 -: Януари 03, 2012, 23:02:24 »
Култово.. просто за пример.. от какво не е зле някои хора да се срамуват..  ;)

Ресторантът услуга е частна цивилна операция по договор с Пентагона.

.....приготвени или обслужвани от ресторант персонал от 230 души и се отпускат в 1 трапезария, 2 кафенета, 6 снек-барове, както и открит снек-бар.

Теренът е нищо повече от пустош, блата и сметища. 5,5 милиона кубически метра от земята, и 41492 бетон купчини допринесе за основите на сградата.

Освен това, 680.000 тона пясък и чакъл, изгребани от близката река Потомак, са били обработени на 435 хиляди кубически метра бетон и пресовани във формата на Пентагона.

Неактивен Sur

• Академик
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
« Отговор #25 -: Януари 04, 2012, 09:20:43 »
 :D Абе ти не си спал,бе!
казах ти да учиш история,а не да разсъждаваш в нетрезво състояние.
Прочете ли постинга на Спаротока,а?
Какво научи от него,а?
Научи ли,че Сур означава Слънце и не може да бъде "сплескано",а?защото ,ако сплескаш Слънцето си загинал и ти ,бре!

Неактивен sim4o

• Академик
« Отговор #26 -: Януари 04, 2012, 14:54:14 »
Проблемът с алкохола .. отново се появи..   ;)
Има едни другари тука, които, почти във всеки постинг споменават нещо за алкохол, за алкохолни пари...?!
Защо ли??!
АЗ защо не споменавам такива неща, толкова често??!

Ами просто е- АЗ не мога да си представя,че някой ще тръгне да злоупотребява с алкохол .. подсъзнателно е това!В цялото мое обкръжение, такива хора няма, и не мога да го приема!

Както и АЗ не можех първоначално да допусна, че някой БЪЛГАРИН с любов към Българщината и Историята, ще тръгне да се продава за рубли..
Да-ама това което аз не мога да го допусна- непомерна употреба на алкохол..или продажба на Съвест за рубли .. други хора го пишат и го говорят.. поне 10 поста имат свързани с алкохол ...или как, -някой си, в Темата за Филипопол или Филипи, били се повлияли от Руската лукава Политика..
В спорът за Филипи, подобни хора МЕ ПОДКРЕПИХА- намеквайки,че опонентите ми, са купени от руски рубли.. ама подобна тъпоумна подкрепа, пълна с обиди към Боцмана и опонентите ми- всъщност не ми и трябва.. Обидите ли, да са аргумент на тезата??! И твърденията, че опонента ми- Боцманът, се е бил повлиял от "руската лукава политика"?!

Абе цялата тази работа е направо жалка!

Първо - описано ри е в Библията проповедта на св. Апостол Павел в Македония?
 Дали това се харесва на някого си е негов проблем.

Без съмнение обаче,подбудител на тази истерия е руската лукава политика.
Генът помни!
... не ми трябва на мене ТАКАВА подкрепа, в споровете ми, за изясняване на Истината!

Ами в техните,сплесканяшки постинги ,дори и основателите на Хумбордтовия Берлински университет са си подпийнали малко..   ;) Както за Гацо Бацов всички са пияници- така и за някакъв Сур, всичко което се пише из сайтове и форуми е повлияно от алкохол?! Ми що така мисли момчето - дали защото при него не е баш така??!

Да, да ,драги ми читателю- някои господа и в дейността на едни от най-изявените Европейски лингвисти- Братята Якоб и Вилхелм Грим- друго освен употреба на алкохол не могат да видят??!Бе те само това следят- употребил ли е някой учен алкохол или не е! Щото това ги вълнува!!? АЗ да съм писал постове за Алкохола??!

Защо ли??! ... ...  Да не е защото ТЯХНОТО СОБСТВЕНО БИТИЕ е съвсем, съвсем тясно свързано с Алкохола??!

И друг въпрос възниква- аз ли да им отварям тъпоумните линкове,алкохоляшки линкове и нещо да чета?!

За мене съм си го решил- не ги отварям ... знам, знам до какви хора прибягват русофилистиците, за да прокарат своите идеи по форумите за Българска История- към най-жалките алкохолизирани графомани .. Да им отварям линковете??! ;) след като,отстъпвайки на непомерни увещания и кандърми, и  отваряйки линкът, даден с филм показан по БНТ видях една от най-големите глупости, от последните години??!
Експедиция "Тангра" търсеща прабългарски гени из Памир??!
И да отварям и други сплесканяшки линкове??! ..

По същество- що се отнася до твърденията на Спарток- дали Сур е Слънце.. или не е .. дали е на прабългарски .. или тпо другому .. ами нямам навик да се превъзнасям , ни от писанията на Спарток, ни на Проф Добрев (може да се види, как с него съм спорил) ни на Джумбурлута .. ни на Академик Чудинов - писал съм си своето мнение.. аргументирал съм се - писал съм с увод, изнасяне на факти и заключение ..

Е, и??! Да се възторгна, от каквото е писал Спарток??!  ;) АЗ?! Който със Спарток се познавам, па и си пишем??!
Да не съм Сплескан Сур??! Хич даже не го и отворих..
Хубаво е ,ако ще му четем блога, да се прочете ,какво е писал Спарток за Експедиция  " Тангра" ! ;)

А и кой-какъв никнейм си е взел, си е негова работа .. и ние- останалите съфорумци, можем само да гадаем!!?
Никнеймът Сур си уйдисва много на прилагателното "Сплескан" .. щото ако не е Сур, а е друго съществително нарицателно - ще се разчуе и  много неудобно ще се получи...  ;) а то и малки деца влизат в сайта ...  Та Сур си е добър компромис- хем е ясно за какво иде реч.. хем не е цинично!!
« Последна редакция: Януари 04, 2012, 14:59:15 от sim4o »

Неактивен sim4o

• Академик
« Отговор #27 -: Януари 04, 2012, 15:08:25 »
:D Абе ти не си спал,бе!

Да драги ми Сплескан  ;) ;)
« Последна редакция: Януари 04, 2012, 15:22:34 от sim4o »

Неактивен Sur

• Академик
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ

Неактивен sim4o

• Академик
« Отговор #29 -: Януари 05, 2012, 13:17:07 »
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4440891
По темата!...

Eдна от причините (има още 99)  за да се срамуваме .. връзката на някои от нашите,българогласни  македоноиди с Полуостров Хиндустан!
Както е обяснено в книгата на един доцент от ВИТИЗ..

Нещата се  задълбочиха и още - същият доцент от ВИТИЗ прави филм за БНТ - Експедиция "Тангра" .. за гените! Посрещнат бе, филмът , възторжено от потомците на тези преселници..!!!
Генът помни!

Мургавата кожа, и постоянното писане за алкохол (явно има влечение) са от Индустанските гени! А преселението от Индустан е доказано  ...  Генът помни - хората с по-мургава кожа, по нашите земи са си от там..

А трябва ли да се срамуваме от това??! Да ни е срам от доказания  ( Доцента във ВИТИЗ!!) факт, на някаква връзка на днешно население по нашите земи с Индустан?! Ами , тези хора, търсещи корените си според книгата на Доцента, и радващи се на научните изследвания на Експедиция "Тангра" твърдят,че всъщност са македоноиди ??! ;)

Да-трябва!  >:(
Щото свързаните с Хиндустан, са всъщност от кастата на "неприкасаемите" - никой не им е давал да живеят в границата на населеното място, колибите им са били между бунището и гробището..и освен да чистят някакви изгнили отпадъци из селищата - за друго не са ги търсели..  >:(
Ами дето твърдят , че са всъщност македоноиди??! Ами да си твърдят- той Генът помни- вижда се, какъв е умственият им капацитет .. и дали трябва да ги допускаме да пишат по форуми , или да им посочим работата за тях - почистване!

БГ История

« Отговор #29 -: Януари 05, 2012, 13:17:07 »