Автор Тема: Югославските войни  (Прочетена 10672 пъти)

Неактивен Komap

• Администратор
  • Академик
  • Публикации: 309
  • Респект: 28
Re: Югославските войни
« Отговор #30 -: Юли 15, 2012, 21:57:31 »
Симчо, Симчо, не Господ, ами всички Богове да ти пазят Немската гимназия, нищо няма да се промени с твоя начин на мислене и безсмислено спорене само заради спора. Така де, немските гимназии са създадени да учат хората на немски, а не на логика, но при теб и двете не са се получили...
Накратко, гледам ти смешните и неистови опити за бягане ит цифрите и за прецакване на темата в стил "на мене така ми е удобно", но аз не съм Атил и ще те връшам все натам, докато не си получа отговора. Та, Симчо, 90 % в началото на 20 в. и 52 % през 1945 г. в Книн са хървати. Чакам коментар! И ще го чакам, със или без опитите ти да се разсейваш приятно.
Колкото до другото: явно наистина си попрекалил със самоцитирането. Първо сам се оборваш като казваш, че /да кажем хипотетично до около времето на Георги I Тертер/ в Белград и днешна Сърбия живеят българи, а ти е трудно да преглътнеш простичкия факт, че от времето на Ираклий много неща са се променили, включително и след като Книн е бил хърватска стилица. Така че прати Ираклий и другите брадясали източници в пенсия и карай по същество.
Пак гледам до болка познати източници /сред тях единствената уикипедия, която си прочел и можеш да четеш - руаката, но там няма източник!!!!!/ които НИИИЩО не доказват, бидейки без каквито и да е цифри и споменавйки, че наред със сърбите е имало и власи, както и не давайки да се разбере какво хърватско население е имало при заселването на тези православни народи. Но ти упорито си ги цитираш, с намерението да им измислиш и цифри може би  ;D ;D ;D Е, аз ше те върна в по-други уикипедии: "На брду Спасу откривено је касноантичка и старохрватски насеље. Свршетак 19. века град Книн је дочекао са 90% хрв. становништва. За доба Краљевине СХС/СФРЈ, почиње се са планским насељавањем Срба. Ипак, до краја другог светског рата, град је остао са хрватском већином (52%)."  ;D
Напомням ти, че продължавам да чакам и някакъв източник за заселване на селско население в Книн, защото с тези кухи и безпочвени твърдения ставаш не по-малко смешен от Атил. Та - 90 % и 52 % и в задачката се пита откъде сърбите станаха толкова множко там?  ;D
« Последна редакция: Юли 16, 2012, 18:18:55 от Komap »
***Най-редкият човешки жребий е възможността да избираш!***

БГ История

Re: Югославските войни
« Отговор #30 -: Юли 15, 2012, 21:57:31 »