Автор Тема: Търся си учител по история  (Прочетена 9720 пъти)

Неактивен Атил

• Академик
  • Публикации: 306
  • Респект: -9
  • Булгар
Re:Търся си учител по история
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2011, 22:41:03 »
Истината не е твърдение а обективна реалност!А бягството от реалността е болестно състояние,за жалост то е широко разпространено сред "елита" и соц.обитателите на републиката.Това според пророците,няма да свърши а ще се задълбочава до самия край на "последните дни".Но и съпротивата срещу "бащата на лъжата" няма да спре.Но глупаците по света и у нас не намаляват а се увеличават!Колкото по-вече се образоват и модернизират-толкова по-глупави и загубени стават!А една чужда поговорка казва така:"Умният си мени мнението-глупавият никога!"
Сменил съм си снимката с по-актуална,но наистина вълкът козината си мени,но нравът никога.Мнението съм си менил обаче,защото човек се учи докато е жив,а приказката за глупавият вълк я доразказват чуждите кучета и помияри!
От време на време ще пиша.Сайта ми харесва.Особенно като ми пуснат последните две статии...,че и тази за Тризъбеца ако публикуват...!От този по-хубав сайт няма да има в България!
Понеже няма нищо тайно,което
да не стане явно;
И нищо не е станало,за да бъде скрито,
но да излезе наяве.

Марк,4:22

БГ История

« Отговор #15 -: Февруари 13, 2011, 22:41:03 »

Неактивен sim4o

• Академик
  • Публикации: 1051
  • Респект: 8
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2011, 08:01:34 »
Сега пишеш асолютни истини...за глупаците,..за това как може човек да научи нови неща!
Те нямат нужда от доказателство!
Приказките обаче, как някой (Аспарух) изселил славяните?  ??? ама ВЪПРЕКИ това, понеже сме станали?  ??? християни  сме почнали да говорим славянски език - та тея приказки нямат,уви доказателство.. не ги наричам "Твърдения" щото са си празни приказки..
Разглеждайки обаче аналогия-ирландците например, са християни и то отдавна, но пък не говорят славянски  ??? а другата аналогия- поляците - и те християни, и в черквите им се говори латински, но пък те във всекидневната си реч латински не са приели,кой знае защо.. та от тези аналогии, се вижда, че твоите писаници са труднодоказуеми и невероятни!
Като искаш-пиши по тоя начин - има и една друга дума,за твоето творчество-спамене!

Неактивен Атил

• Академик
  • Булгар
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2011, 23:09:00 »
А ти вообще разбра ли какво си написал по-горе?Ако нямаше доказателства аз една дума нямаше да напиша,а това ,че славяните са изселени от Северна България го има във всичките букварчета.Ама аз забравих че ви липсват първите години и вие от неграмотни направо сте станали вишисти!
Славяно-българският език се е развивал векове,една от същественните реформи е направил Патриарх Евтимий,а последната и съвсем ненужна и вредна-комунистите след 9.септември 1944г.А булгар-тюркския вообще не е би забравен,та и на печата си Иван Втори-Асен го е турил Св.Димитра на булгарски трун(трон)-днес това е съхранено в като проформа в сгъваемото рибарско столче.Едно време по трудово обучение и ние сме правили такива столчета-булгарски "трунове".
Всички са знаели и тюркски а за кук-огузите които не са оставили живота си в полето(като скотовъдци) той си останал и основен език-това са днешните делиормански турци.
Всичкото ми е абсолютно лесно за доказване,дело мога да заведа в международния съд в Хага и да го спечеля!
да не стане явно;
но да излезе наяве.

Неактивен sim4o

• Академик
  • Публикации: 1051
  • Респект: 8
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2011, 07:48:19 »
Джумуррлу.. с тебе не виждам за какво имам да говоря-пиши си  на воля! Ще цитирам пак Помак.. "татарчето-полуидиотче се появи "!
Малко от оценките на бате Владо са били по-точни!!
Но това са си взаимоотношения между тебе и Помак, аз няма да се меся а направо ще ти задам въпросчета?
Готите!??? От Северна България! Изселени ли са и те или милостиво са оставени да живеят където са си?!
Славяните?? Къде ли ще да са изселени? В днешна Румъния?! Ами защо румънците не говорят славянски, а пък ние ,без да е имало славяни с които да се размесим го говорим? В други твои постове,ти свързваше това проговаряне с азбуката..та.. дали и монголците изведнъж няма да проговорят славянски, щом като ползват кирилица, а пък поляците ненадейно да проговорят на латински,щото и в църквите им службата е на латински и книгите им на латиница .... казвай, обяснявай, наистина каквото "го има във всичките букварчета ти си го знаеш добре!! ;) ;)
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 08:29:40 от sim4o »

Неактивен Атил

• Академик
  • Булгар
« Отговор #19 -: Март 04, 2011, 19:06:36 »
Специално заради тебе и още 1-2 откачени тука ще напиша статия и за траките!!!Нарочно мислех да не го правя щото всичките сте "тракийци","византийци","готи" и каква ли не паплач само не и българи.За траките на път и под път се пише по всички сайтове и нищо не се казва.Като изключим фантазиите и литературното творчество базирано на "източници".Пре комунизма цяла тракология се разви ,която така и нищо не научи и не разбра.Тава което се знае и е събрано и систематизирано е основно преди 50-60 год.Прилично е да има и една статия за траките в този сайт,където любознателния човек да може да прочете и научи нещо.
да не стане явно;
но да излезе наяве.

БГ История

« Отговор #19 -: Март 04, 2011, 19:06:36 »