Автор Тема: 19 май - ден в памет на жертвите на геноцида над понтийските гърци  (Прочетена 26914 пъти)

Неактивен гол гъз

• Професор
  • Публикации: 86
  • Респект: 3
 Ти казваш някакъв резултат, но не и причината ! Политиците са просто хора и се поддават на натиск! Тъй като циганите извършват насилие и са готови да се продадът гласа т.е. те са неморални от всяка гледна точка , то какво може да направи политикът? Политикът е сам без подкрепата на обществото , а с престъпноста не можеш да се бори с приказки! Българите не са склонни да извършват насилие т.е. са пасивни  и дори на изборите са пасивни! З ащо политикът да се интересува от тях? От тях ценностите и структурата на обществото които той изповядва нито имат полза нито могат да и навредят! Преди около 2 г. около 2 000 млади цигани тичаха из Красна поляна в София  с тояги , ножове и брадви, крещейки смърт на българите ! Нападнаха десетки българи минувачи или седящи в заведения изпочупиха десетки коли , а полицията седеше и ги гледаше и това е напълно естетствено! Защото циганите оказват натиск, но българите не! Нормолното поведение на обществото е българите да излязът и да поискат от полицията да въдвореи незабавно ред и нормалното е да заплаши със същите безредици ако поличията не въведе този ред! Едно активно общество не би допуснало да не се въведе веднага този ред ,и ако полицията се държи неадекватно меко да вземе нещата в свои ръце! тъй като полицията не ги усмири това трябваше да направят българите със цената на поне 20-30 % от желаещите да ни избият ако още през вечерта 20 000 българи бяха излезли и бяха потрошили тези 2000 цигани като поне половината за болница а поне 20 % за гробища проблема се рещава от само себе си ! Тогава първо полицията вижда чия страна трябва да вземе поради невъзможност за обратното и второ циганите ще са се насрали от страх и когато едно цигане си позволи да каже на висок глас-" Смърт на българите!" веднага останалите ще го пребият от бой от страх от пряко жестоко наказание! Освен това както прокуратурата не може да осъди 2 000 разбойника , така не може да накаже и 20 000 ако нарочи 4-5 от тях за виновни и почне да ги съди 20 000 трябва незабавно да атакуват участъка и да ги освободят! А ако циганите след масовият бой , не се задоволят със страха и решат да усилят насилието и да дадат генерално сражение , при едни активни българи те биха се обрекли на изчезване като етнос ! Защото ако бълргарите се държаг само 50% адекватно на поведението на циганите тяхната популация би намаляла двойно само за период от 1-2 год!  Проблемите винаги се решавт само при ескалиране на ситуацията и генерално сръжение без пленници и роби!

БГ История

Неактивен гол гъз

• Професор
Не можеш да оправдаваш безсилието си , липсата си на воля и инстинкт за самосъхранение , както и липса на достойнство със бездействието на политиците! Власта излиза от многото и бива предоставяна и по точно делегирана на политиците със съответните условия ! Защото мнозинството с достойнство е сила! Силата движи предметите и историята ! Ти смяташ, че е редно българите да не използват силата си! Но само мъртвите общества и индивиди нямат сила ! Значи искаш от българстото общество да е мъртво или поне да има всички външни и вътрешни белези на умряла общност от индивиди!  Няма никакво значение дали смяташ обществото за живо или мъртво , ако то не проявява силата си значи и мъртво!!   

Неактивен гол гъз

• Професор
Лично аз имам двама познати които не просто са ограбени от цигани ,а убити от цигани! Бившият мъж на леля ми от кв. Захарна Фабрика в София ! Як здрав старец на около 70 г. заварва в къщата си 3 цигани които са влезли със взлом да крадът! Хвърля им един бой и ги изгонва без да вика полиция! На другият ден идват 30 цигани и го убиват ! Извършителя се води неизвестен и дорри убийството не е обявено и ние научихме за него поне година по-късно защото са разведени . Дори нние не знаем ,а ти ? А колко случаи има такива? В тази махала няма циганин който да не е пряк роднина на някой от убийците което значи па техният начин на мислене , че всичките в махалата са убийци! Приятелка на майка ми на около 80 г. на вилата я изнасилват и ограбват и за 2 месеца се стопи и умря! Естествено от "естествена смърт" ! Няма следствие няма съд няма виновни ! Защото самото наличие на тези хора води до престъпления! Да тръгнеш да търсиш кой точно уби и изнасили баба Мария тук и коъ изнасили баб Стоянка там и така още 1000 пъти .....това е безмислено! Почти няма село от хилядите в България да няма такива случаи! Ако дори само един ти открадне кокошките поне 50 души от родата му ги ядадт! Няма човек от тяхното общество който да не участва във войната срещу малодушните българи и тая война нито един циганин не е получил и едно нараняване! Ккакъв закон ! Ккави 5 лева !

Неактивен Sur

• Академик
  • Публикации: 488
  • Респект: -30
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
Напъно те разбирам в отношението ти към циганите.Никой нормален и честен човек,не би ги погледнал с друго око.И не ..заради "цвета на кожата",а заради масовата им олигрофения.Впрочем,те са проблем във всички държави....Но това което предлагаш си е чист ГЕНОЦИД!Аз не мога да се съглася с това  в 21 век.И ми е доста странно отношението ти към политиците...Да не би да си такъв,та нещо като ...адвокат се явявяш ;)
Туряш в сметката убииствата ОТ ЦИГАНИ,а забравяш тези от НЕ ЦИГАНИ ,да го кажем.А,убииствата от доктори!?!/защото мен ако питаш,те са по-крадливи и мошеници от циганите/Защото циганския тарикатлък е ..на дребно,докато докторите са изпечени мошеници!Да не взема да ти описвам одисеята си с тях.Миналата година,за да ми вземат 5 000лв.за операция,ме премятяха от доктор,на доктор/щото са синджир марка!/ и ми скапаха психиката.Добре че,това с което ме плашеха се оказа невярно...Та ,така!Мен ако питаш,ще почна от тях :D
Колкота до ...закона и СПАЗВАНЕТО МУ!Ми то пак опира до политиците ,бе!И" закона го правят те,и за спазването му пак те носят отговорност.Нали затуй ги хрантутим и тях и цялата им армия от чиновници?!Нали са .."цвета на нацията" :D ;Dте трябва да намерят ЗАКОНЕН начин,да се справят и с мангалите и с крадливите доктори и с крадливите си ДЪРЖАВНИ ЧИНОВНИЦИ...бе,то май излиза че крадците са мноооого....И къде ,по дяволите,отидоха обещанията за затвор на ГОЛЕМИТЕ крадци!?Не циганин-политик-мафиот искам да видя в раиран костюм!Но,явно се разчита на ..пиянството на един народ и неговата амнезия...
БОГ Е ДАЛ НА ЧОВЕКА СВОБОДНА ВОЛЯ,КОГО ДА ОБИЧА И КОГО - НЕ!СПОРЕД ДАДЕНАТА МИ ОТ НЕГО СВОБОДНА ВОЛЯ,НЕ ОБИЧАМ РУСНАЦИ,РУСКИНИ И РУСОФИЛИ!

Неактивен Sur

• Академик
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
http://dnes.dir.bg/news/shveytzaria-smartno-nakazanie-6972899

Ето как постъпват в цивилизования Свят!
БОГ Е ДАЛ НА ЧОВЕКА СВОБОДНА ВОЛЯ,КОГО ДА ОБИЧА И КОГО - НЕ!СПОРЕД ДАДЕНАТА МИ ОТ НЕГО СВОБОДНА ВОЛЯ,НЕ ОБИЧАМ РУСНАЦИ,РУСКИНИ И РУСОФИЛИ!

Неактивен гол гъз

• Професор
СОРИ "СЪР" ЩОМ НЕ МОЖЕШ ДА ДЪРЖИШ МЕЧА , И МАНГАЛИТЕ ЩЕ ТЕ ШИБАТ! ТОВА НЕ ГО КАЗВАМ САМО ЗА ТЕБЕ А ЗА ВСИЧКЕ БЪЛГАРИ КАТО НАС! ЗАЩОТО ГЕНОЦИДЪТ ВЪРВИ ОТ ГОДИНИ! ОБЯСНИХ ТИ ЗАЩО ЛЕКАРИТЕ ТЕ КРАДЪТ ЗАЩОТО ПОЛОВИНАТА ОТ ПАРИТЕ ЗА ЗДРАВЕ ОТИВАТ В ЗДРАВНОНЕОСИГУРЕНИТЕ ЦИГАНИ! А АКО ЦИГАНИТЕ ГИ НЯМА И ПЕНСИИТЕ ЩЕ СА ПОНЕ ДВОЙНИ!

Неактивен Sur

• Академик
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
 :DАбе и аз съм "сори",обаче не се пише "крадът",а се пише "Крадат"/това за протокола :D/.А,крадливия манталитет или го имаш,или го нямаш.Той не зависи от професия и социално положение!

Неактивен Sur

• Академик
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
ГЕНОЦИД в новата българска история!Тотален-нравствен,духовен......
http://dnes.dir.bg/news/chinovnitzi-pedofili-velingrad-6979181?nt=4  :'(

Неактивен гол гъз

• Професор
колко човека българи познаваш които правят това което ми посочнваш?

Неактивен Sur

• Академик
  • КОЛЕКЦИОНЕР НА ВРЕМЕ
Не съм светил на никого,но всеки ден излиза такава информация.Само ще ти кажа че снощи не мигнахме цяла нощ,защото под прозорците на кооперацията се бяха събрали група...НЕ РОМСКИ  дечурлига,които се боцкаха/сутринта събира чистачката спринцовките/ и мометата бяха голи до кръста.За алармата няма нужда да ти говоря и за циничното им отношение ...Трагедия е,ей!Не ми говори за циганите,че на мен ми се реве за ...българите...

Неактивен Pomak

• Академик
  • Публикации: 329
  • Респект: 25
Сори пичове, но абсолютно всички които са извършвали зверства са спечелили и власт и слава и богатство и земя и род и поколение! А всеки чиято ръка се е поколебала е загубил всичко това! И съвременна Турция заедно с нейната нация е резултат на многобройни геноцидни акции, като част от геноцидна политика! Същото важи за съвременна Гърция и за съвременна Сърбия! Българите сме загубили най-много защото нашите  геноцидни действия са пренебрежимо малко за да дадът сериозен резултат! А другите странично стоящи народи след това хвалят и славославят дори за несполучена слава само тези които са извършили големите геноциди! Хитлер е бил напълно прав  като е споменал арменският геноцид! Пример-Ако Турция от своето политическо създаване не беше насочена само към безжалостна геноцидна политика и ако не я извършваше неотклонно тя нямаше да получи онова уважение на западните сили което и носи дивиденти сега! Историята с десанта в Галиполи през първата световна война сега се филмира многократно като нещо велико , докато тя е ужастно смешна! Да не говорим , че битката при Дойран като героизъм и ефективност е на светлинни години пред нея! Но тъй като не сме излали например 1 000 000 турци в Одринска тракия, или 500 000 гърци  около Бяло море , нещо което сме имали възможност да направим затова никой не ни уважава! А двете кошийски страни го направиха спрямо нас и сега са много уважавани в света!

Прав си до немай къде!!!! Може да звучи грозно това, което казваш но си е самата истина!!!! Но прото не сме такъв народ - нито сега, нито в древността - Детелин Вълков пише, че когато шибаните гърци от втората и третата вълна на заселване на Балканите се надомъкнали из тракийските земи те - като всички вторични номади - са били предимно паразити и са се прехранвали като са крадели тай-общо казано "плодовете на чуждия труд" - земеделски произведения, овчици, козици, прасенца и т.п. Траките облщо взето са гледали снизходително на това макар че отвреме-навреме им писвало и поизколвали някаква част от навлеците. Детелин Вълков цитира древни документи, които споменават за единични изколвания на по двайсетина хиляди шиБани гърци. Това не е много вероятно според мен, щото ако погледнеш в Библията, (Стария Завет), там има само в една битка (или събитие да речем) изклани по 300-400 хиляди евреи, когато цялата им популация от дванайсетте племена по същото време да речем е наброявала няколко хиляди, айде да речем 20-30 хиляди! Но дори нашите деди да са изколвали по няколко хиляди това се е случвало най-много 1-2 пъти - кланетата са уморителна работа, а труповете създават доста проблеми. И тия операции само са накарали шибаните гърци да си сменят стратегията и тактиката и още по-кигурно и нахално да се загнездят на Балканите, за да стигнат българите до днешното си дередже - от аборигенно население на целия п-ов да се превърнат в едно едва ли не презряно малцинство в собствената си държава! Ето затова казвам че Гол Гъз е абсолютно прав. Така че Сур просто имаш много здраве с християнските ти теории и разсъждения - тая планета няма да влезе никога в правия път, просто такова е космическото й положение както казва Георги Гурджиев...
Помака

Неактивен Pomak

• Академик
Напъно те разбирам в отношението ти към циганите.Никой нормален и честен човек,не би ги погледнал с друго око.И не ..заради "цвета на кожата",а заради масовата им олигрофения.Впрочем,те са проблем във всички държави....Но това което предлагаш си е чист ГЕНОЦИД!Аз не мога да се съглася с това  в 21 век.И ми е доста странно отношението ти към политиците...Да не би да си такъв,та нещо като ...адвокат се явявяш ;)
Туряш в сметката убииствата ОТ ЦИГАНИ,а забравяш тези от НЕ ЦИГАНИ ,да го кажем.А,убииствата от доктори!?!/защото мен ако питаш,те са по-крадливи и мошеници от циганите/Защото циганския тарикатлък е ..на дребно,докато докторите са изпечени мошеници!Да не взема да ти описвам одисеята си с тях.Миналата година,за да ми вземат 5 000лв.за операция,ме премятяха от доктор,на доктор/щото са синджир марка!/ и ми скапаха психиката.Добре че,това с което ме плашеха се оказа невярно...Та ,така!Мен ако питаш,ще почна от тях :D
Колкота до ...закона и СПАЗВАНЕТО МУ!Ми то пак опира до политиците ,бе!И" закона го правят те,и за спазването му пак те носят отговорност.Нали затуй ги хрантутим и тях и цялата им армия от чиновници?!Нали са .."цвета на нацията" :D ;Dте трябва да намерят ЗАКОНЕН начин,да се справят и с мангалите и с крадливите доктори и с крадливите си ДЪРЖАВНИ ЧИНОВНИЦИ...бе,то май излиза че крадците са мноооого....И къде ,по дяволите,отидоха обещанията за затвор на ГОЛЕМИТЕ крадци!?Не циганин-политик-мафиот искам да видя в раиран костюм!Но,явно се разчита на ..пиянството на един народ и неговата амнезия...

Сур,
Това което пише Гол Гъз - за малодушието (по-точно овчедушието) на българина - точно такива като теб, с твоя начин на мислене, разсъждаване и вероятно на даване на гласност на тия си мисли са причината за това малодушие! Прекалено много разсъждаваш за отвлечени неща, като напр. какво е геноцид и какво не е, за вината на тоя и на оня и напълно се откъсваш от практиката на живота каквато ГГ я описва и която иска практически мерки. ГГ посочва единият път - българите да започнат да се държат с властта както се държат циганите. Не знам доколко би бил ефикасен тоя път. Другият - за жалост се съмнявам дали българи някога биха се организирали за такова нещо - е това, което се практикуваше в Бразили преди трийсетина години, за в наши дни не знам. Тогава т.нар "либерали" (да им е майката на всички либерали по целия свят!) надигнаха вой до Бога срещу т.нар. ескадрони на смъртта в Бразилия. А каква беше действителността там? - в цели райони на големите градове и въобще навсякъде където черната сган се беше размножила безконтролно нормален човек не можеше да мине нито денем, а още по-малко нощем - биваше моментално убиван от черната пасмина и може би и изяждан. Полицията беше напълно безсилна! Тогава нормалните хора в бразилското общество - инженери, техници, лекари, адвокати и пр. и пр. вкл. и редови полицаи и полицейски офицери се събираха след работа, въоръжаваха се добре и на отряди навлизаха в тези свърталищата на черната чума където разстрелваха като бесни кучета десетки и стотици черни човекоподони на нощ. Така прочистиха държавата от злото, което застрашаваше са я унищожи напълно! Днеска Бразилия е седмата в света икономическа сила. Ако (чернилката започне пак да се надига това ще е резултат само от усилията световната изродска общност наречена либерали, правозащитнници и тям подобни, която "се бори" против погазването на човешките права но не предлага абсолютно нищичко за справяне с тези паразитни общности, които разболяват цели нации и в края накраищата ги унищожават. Ето това трябва да се направи срещу циганите у нас - иначе прогнозата вече е дадена от  "Демографския и-т - до 2050 българският етнос в своята прародина ще бъде едно незначително малцинство, доминиращият етнос ще бъдат циганите...
Помака

Неактивен Pomak

• Академик
:DАбе и аз съм "сори",обаче не се пише "крадът",а се пише "Крадат"/това за протокола :D/.А,крадливия манталитет или го имаш,или го нямаш.Той не зависи от професия и социално положение!

Сур,
Ако под "крадлив манталитет" разбираш вродена нужда, вътрешен порив така да се каже към крадене си напълно прав! Циганите (поне повечето от разните им племена представени у нас), както и гърците напр. от втората и третата вълна на заселване на Балканите са т.нар. "вторични номади". Това ще рече, че тяхната субпопулация се е образувала от индивиди прогонени от популацията-майка поради развитие на мутации, проявяващи се най-вече в поведението, които са се явявали пречка за стратегията на популацията-майка за оцеляване и проспериране. Една от най-типичните такива промени в поведението на тези "отлъчени" индивиди е именно тяхната склонност не ами направо стремеж към паразитен живот, т.е. към крадене! Така че тази поведенческа промяна, започнала с някакви генни мутации, просто си е тяхна природа и - колкото и грозно да звучи - се премахва само с премахването на засегнатия индивид.
Помака

БГ История