Автор Тема: Изясняването на нашият произход е най-важният въпрос за нас българите!  (Прочетена 69926 пъти)

Неактивен гол гъз

• Професор
  • Публикации: 86
  • Респект: 3
Аз съм чел няколко негове гнииг говарил съм със него и с брат му и съм го коментиръл бегло  с издателите от Тангра-Танакра и с Валерия ФОЛ която се надува и казва че били луди !Аз обаче не вярвам просто така на никой !

БГ История

Неактивен гол гъз

• Професор
Нямя нужда да давам аз сега примери всеки може да прочете изворите на Византийските хронисти и ще прочете ужаса и отвращението им от непрестатнните войни. Тука е било богато и уютно място имало какво да се краде и ограбва затова няма конен народ който да не е искал да "идва" когато си поиска за да се награби с плячка! От тия народи дето съм ги изредил и още толкова дето не съм няма такъв който да не минавал Дунав и да не съсипал сума ти села и градове да не избил сума ти народ и да не опожарил сумати поселища!За същаление силата е била важното тогава ,а не вялата!

debozman

• Гост
Цитат
От тия народи дето съм ги изредил и още толкова дето не съм няма такъв който да не минавал Дунав и да не съсипал сума ти села и градове да не избил сума ти народ и да не опожарил сумати поселища!

--- Няма такава картинка през вековете.

Неактивен гол гъз

• Професор
Това с унгарката, ни по същото време ние в Бургас го правехме с "Аз съм много тъпа!" Наистина голям смях!

Неактивен гол гъз

• Професор
 Боцман, Погледнах по-назад във форума и видях , че най-оплюван тук е ГАЙДаров и неговите прокламатори, а ти май си обърнал "резбата" щом си почнал да го четеш! Интересно е дали смяташ написаното от него за смислено или те е страх като другите, че ако случайно се окаже прав всичко се обръща нагоре с краката! Ама най-голям проблем няма да е нашият вътрешен,а  ще имаме сериозен проблем не само със световната историческа наука, а и световната религия и политика! Щото той обяснява как метода на изработване на КИВОТ и полагането в него на СКРИЖАЛИ произхожда не от евреите и близкият изток , а от ТРАКИТЕ и от СЕВЕРНА БЪЛГАРИЯ! Познай за каква революция в трите световни религии може да доведе!

Неактивен bulga_ro

• Знаещ
  • Публикации: 112
  • Респект: 28
Боцман, Погледнах по-назад във форума и видях , че най-оплюван тук е ГАЙДаров и неговите прокламатори
@гол гъз,
гайдарския и прокламаторите му претърпяха пълен крах в "ниета" сега гледам ,че са се присламчили кън други сайтове евангелистки със затихващи функции.По едно ено време ,беше преди 2 години май ,когато излезе и показа първата страница от Библия "Бесика" с една мадама на прескоференсиа.
Тогава чакахме с нетърпение некаква публикация ,някакво инфо и т.н. и ....натинг(ничево)
Без малко да му повярвам също като на професор ивандобрев когато ми обяснява златното прабалхарско съкровищв от Сент Миклош ,хехехех
те така @гол гъз шменти ,капели!!!
"Ето ти победи,вземи каквото ти е угодно,и си иди с мир"
Крум споделя мисли с Никифора!

Неактивен гол гъз

• Професор
Аз съм му чел две три книги на ГАЙДаров и съм присъствал на презентация на книгите му във Пловдив в галерия Тракарт която е собственост на един малко луд, но готин пловдивчанин който се именува Жорж Трак ! Нещо като Жорж Ганчев! Там показа БИБЛИЯ БЕСИКА която поразгледахме и снимахме естествено освен това гледахме документален филм направен от брът му на тема тракийските мистерии и ползваните в тях музика и език!

Неактивен bulga_ro

• Знаещ
Там показа БИБЛИЯ БЕСИКА която поразгледахме и снимахме естествено ...
ми айде де ,пусни тука на бедните юзери нещо !
Или пак ша е засекретено в щата Аризона и само посветени ша имат право да се докоснат до Свещенните скрижали ли беше или тайните книги на ХОР.
Пусни ги като фото и това е достатъчно,
Боцмана веднага ша ги сканира с пиратския скенер(пардон сатър) хехехехе

Неактивен гол гъз

• Професор
не успях да го пусна тук дай ми имейл и ще ти го пратя до минута

Неактивен bulga_ro

• Знаещ
не успях да го пусна тук дай ми имейл и ще ти го пратя до минута
използвай този за фотоси ,ако са повече връщай го винаги в началото да не ти иска регистрция
http://imageshack.us/

Неактивен гол гъз

• Професор
Виж какво надченяваш ме с нета! Малко съм на вие с компютрите ! Дай ми един елементарен имйил например в абвбг  или мейл бг

Неактивен гол гъз

• Професор
мисля че качих нещо там дето поиска

Неактивен гол гъз

• Професор
видяли я качих там 3-4 снимки

Неактивен bulga_ro

• Знаещ
видяли я качих там 3-4 снимки
ми копирай оттам линка и го сложи тука
то за това не се иска кой знае каква грамотност

Неактивен гол гъз

• Професор
напротив иска се а аз я нямам ! дай ми твой нормален имейл и ще ти пратя много снимки

БГ История