Автор Тема: Някой има ли представа за прабългарските символи и значението им?  (Прочетена 18425 пъти)

Неактивен Vlaev

• Редовен
  • *
  • Публикации: 5
  • Респект: 0
  • Троян е градЪ
Здравейте,добри хора :)
Адски търся три символа,пиктограми,руни или както искате ги наречете...
Война/Битка , Любов/секс , Веселие/Смях ако някой има инфо моля да ми помогне.Една година и половина се ровя из форуми и в нета,но не откривам нужнота ми информация....

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!
ПАЗЕТЕ БАРУТА СУХ !!!

БГ История

Неактивен ninja

• Знаещ
  • Публикации: 103
  • Респект: 4
Логиката ти е погрешна .

Системата е Азбучна не Йероглифна.

Неактивен Vlaev

• Редовен
  • *
  • Троян е градЪ
Хубаво... искам да ги имам(както и да е думата) примерно на изображение.
Искам да си направя татуировка на ухилен конски череп и около него в кръг дези 3 думи... Някой може ли да ми окаже съдействие?Безкрайно желая този татос... МОЛЯ ВИ !!!
ПАЗЕТЕ БАРУТА СУХ !!!

Неактивен бугарашъ

• Академик
  • Публикации: 247
  • Респект: 28
По-внимателно с татуировките! ;) През тази седмица тук (Есиха/Севиля) е местния панаир и работя като охрана в една дискотека.Точно срещу вратата едни китайци продават джунджурийки и оня ден доста се смяхме-някакъв испанец с обръсната глава си беше татуирал на темето "Пикантен Съчуански соев сос"!! ::) Едва ли знае,че е като етикет на бутилка...Остава му успокоението,че не са му татуирали "Бикини без дъно ,с тиранти" например ;D
Така че-умната!
Всички хора са произлезли от маймуните,а македонците-от българите!

Неактивен Vlaev

• Редовен
  • *
  • Троян е градЪ
Затова и така усърдно търся информация :)Намерих една купчина със символи,но не и значението им...Поради този факт си търся ли търся....
Накрая ще търся филологически форум и там дано помогнат...
ПАЗЕТЕ БАРУТА СУХ !!!

Неактивен vekil

• Академик
  • Публикации: 927
  • Респект: 29
Я македонците си имат обица на ухото да не си пикаят и серат у барутя.Татуирай си го на кирилица.Като открият македоницата шъ напрайш билингва.Пък като ви напънат албанците дано да ти е широк гърба.Че сурите са многословни.

Неактивен Vlaev

• Редовен
  • *
  • Троян е градЪ
Векил,нещо май си забравил да си вземеш лекарствата!!!
Другият вариант е да си друсан!!!
Какво те изби на македоно-шиптърска тема и защо намесваш мен?
Незнам дали знаеш,но ТРОЯН е в централна България.

п.с. Trans penis miha est !!!
п.п.с. Това е на латински може да провериш какво означава :)
ПАЗЕТЕ БАРУТА СУХ !!!

Неактивен vekil

• Академик
Заради бележката под линия.

Неактивен vekil

• Академик
Глифи интересуват ли те.И да споделя нещо- ако знаех какво значи ипсилон с хасти досега да съм си го татуирал.
Но така и не разбрах щастие ли ще ми донесе или проклятие.Същото е и с кръста, пентаграма, соларния знак(независимо на къде се върти)китайска пеперуда дето се оказа че е идентична с Мадам Бътерфлай, келтския кръст се оказа тамплиерски, а едно готино изображение от пещера в Испания се оказа фалшификат.Нарисувай си инициалите на любимата жена и няма да сбъркаш.Дори и да те зареже пак ще остане любима.И без тях пак ще ти е в сънищата.
« Последна редакция: Септември 26, 2008, 23:55:46 от vekil »

Неактивен Vlaev

• Редовен
  • *
  • Троян е градЪ
Re: Някой има ли представа за прабългарските
« Отговор #9 -: Септември 27, 2008, 01:33:27 »
Другият вариант е да си татуирам герба на Троян(аватара ми) поне знам какво е :)

п.с. А относно подписа ми(бележката под линия) така и не разбрах какво не е наред.Би било добре да ме информираш:)
« Последна редакция: Септември 27, 2008, 01:35:47 от Vlaev »
ПАЗЕТЕ БАРУТА СУХ !!!

Неактивен vekil

• Академик
« Отговор #10 -: Септември 30, 2008, 12:41:56 »
Другият вариант е да си татуирам герба на Троян(аватара ми) поне знам какво е :)

п.с. А относно подписа ми(бележката под линия) така и не разбрах какво не е наред.Би било добре да ме информираш:)
Няма значение.Има една тема на Драгота, май в македонските дялове на сайта, та асоциативно се изказах.Но явно си нов не си попадал на нея.

БГ История

« Отговор #10 -: Септември 30, 2008, 12:41:56 »