Общи приказки > Общо за форума

Мащабно предложение

(1/4) > >>

Erich von Manstein:
Наблюдавах това явление и в предишния форум:
създаването на огромен брой форумни секции. Доколкото имам представа от
форуми за двегодишното ми пребиваване в различни такива :) това не е
"хубаво". Когато форумните секции са колкото регистрираните потребители
направо е лошо. Няма смисъл да са направени 20 раздела и да се пише в
5. Форумни секции не се създават в началото - те се добавят с времето и
увеличаването на интересите.
В началото е хиляда пъти по-добре да функционират примерно 10, защото е
доста по-малко объркващо (аз се заблудих сериозно докато се
регистрирам) отколкото да се направят 20 в началото обаче 10 от тях да
са празни 1 година. За мен лично в момента излишни са секциите
- трите секции за Македония
- лингвистиката
- смехориите (те могат да са част от общия форум най-горе - могат да са
даже само една тема - за кво ви е цял раздел??? това ще е идеален
момент за спамерчетата които ще пускат вицове през половин час)
Ето ви пример с един от форумите в които участвам.
http://forum.axishistory.com/
Има 15 000 регистрирани потребителя и 700 000 изписани мнения така че
той напълно заслужава да има толкова много раздели. Но тепърва започващ
форум????????????????
Ако искате взимайте го предвид.

Erich von Manstein:
От друга страна се забелязва отчайващата липса на раздел за литература кино и разни изкуства едно-друго хъхъ.
Ще ме карате да си пускат словозадоволяванията в дира или да ги печатам на флайъри и да ги раздавам на попа.
омфг

Lil:

--- Цитат на: "Erich_von_Manstein" ---Наблюдавах това явление и в предишния форум:
създаването на огромен брой форумни секции.
Доколкото имам представа от форуми за двегодишното ми пребиваване в различни такива :) това не е "хубаво".

--- Край на цитат ---

Съгласна съм с Ерих. Форумът трудно се "обхваща" с поглед, следва дълго скролване надолу, за да видиш, че има едно ново мнение например.

Има известна нелогичност в секциите: от една страна те са по периоди, от друго - появяват се "непериодични" раздели като Отвъддунавска България например.

Има прекалено много общи форуми: Общо за форума, Общ форум история, Общ форум България, Общ форум свят и т.н. Може да се види от предишния форум кои са по-посещавани и да се оставят само те.
За раздела Македония се отнася същото, нямам впечатление той да беше особено посещаван, Алтернативна история, лингвистика, археология - също. Смешките според мен е хубаво да си останат.

Предлагам да кажат и останалите участници как е най-добре според тях.

Fallen_Angel:

--- Цитат на: "Lil" ---
--- Цитат на: "Erich_von_Manstein" ---Наблюдавах това явление и в предишния форум:
създаването на огромен брой форумни секции.
Доколкото имам представа от форуми за двегодишното ми пребиваване в различни такива :) това не е "хубаво".

--- Край на цитат ---

Съгласна съм с Ерих. Форумът трудно се "обхваща" с поглед, следва дълго скролване надолу, за да видиш, че има едно ново мнение например.

Има известна нелогичност в секциите: от една страна те са по периоди, от друго - появяват се "непериодични" раздели като Отвъддунавска България например.

Има прекалено много общи форуми: Общо за форума, Общ форум история, Общ форум България, Общ форум свят и т.н. Може да се види от предишния форум кои са по-посещавани и да се оставят само те.
За раздела Македония се отнася същото, нямам впечатление той да беше особено посещаван, Алтернативна история, лингвистика, археология - също. Смешките според мен е хубаво да си останат.

Предлагам да кажат и останалите участници как е най-добре според тях.
--- Край на цитат ---

Съгласен, просто копирах старата структура на форума - давайте предложения!

Правя нова тема за подобни предложения - какви и как да са форумите...

ALD:
Практиката показва, че смешките  :D навсякъде са любима тема и дори като е подложена на преследване, пак се пъхат такива нещо, но където падне.

Няма да е лошо да се вкара тема за легендите. Или по-скоро да се съедини с някоя като алтернативната история, или пък фолклор.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия