Автор Тема: НЕКА ГО КАЖА ПО-ПРОСТИЧКО :  (Прочетена 11432 пъти)

Неактивен Курултаев Гесер

• Новодошъл
  • Публикации: 3
  • Респект: -3
НЕКА ГО КАЖА ПО-ПРОСТИЧКО :
« -: Май 20, 2008, 13:07:24 »
   До всички нацисти, недоучили и пр., които останаха да се подвизават в този форум:
-Заради двойнствения стандарт проявен от админа (избирателни банове спрямо мен, макар и аз да съм жертвата, която само се е бранила) АЗ СПРЯХ ДА ОТГОВАРЯМ ТУК.

Гледам, че от това се въползват доста на принципа "На умряло куче - нож вадим!"
  Приканвам ви, ниско-уважаеми олигофрени такива, които ме нападате тук, да ме намерите в Скайп  ("geserlek"), където да се разберем за някой по-нормален форум, в който да ви подредя както си му трябва, а не тука, където нямаме равни права и възможности.
  Ако и това звучи сложно за вас и не вдявате ето още по-просто:

Духачи, кат' се правите на толкова оборотни, дайте да се свържем лично и да си уредим друга среща, където да ви разкажа играта, майка ви проста в устата да еба!

(Надявам се това да е достатъчно за нивото на вашите условни рефлекси, ако и това не е - ами просто ще се ебете в гъза по стара османска традиция!)

БГ История

НЕКА ГО КАЖА ПО-ПРОСТИЧКО :
« -: Май 20, 2008, 13:07:24 »

Неактивен kristo

• Редовен
  • *
  • Публикации: 29
  • Респект: 2
    • http://img259.imageshack.us/img259/1016/16453891vq1.jpg
Re: НЕКА ГО КАЖА ПО-ПРОСТИЧКО :
« Отговор #1 -: Май 20, 2008, 13:18:18 »
Е аз пък искам и на комунягите във форума в твое лице, също да им бъде спряно кранчето, ама де тоя късмет  ::)... Лошо е, че има двоен стандарт за нацистите и комунистите, при положение, че сте едни и същи... Ама докато в тази страна и дори интернет пространството продължава да властва червен нацизъм/комунизъм/, така ще бъде, няма да има оправия  ::)...

Неактивен vekil

• Академик
  • Публикации: 927
  • Респект: 29
« Отговор #2 -: Май 21, 2008, 00:30:05 »
Ще и кажа на майка ми.Пък следващия път като ходя при попа ще му кажа да пита Свети Петър или там някой познат за скайпа на майка ми.Виж за лична среща не мога даже да ходатайствам, току виж ме викнал шефа за доуточняване.
« Последна редакция: Май 21, 2008, 01:56:53 от vekil »

Неактивен ninja

• Знаещ
  • Публикации: 103
  • Респект: 4
« Отговор #3 -: Май 21, 2008, 00:59:44 »
Гесар

Вярно си пропаднал Тип. ;)

Ония пост дето ти го изтриха,аз го помня  до дума. ;)

Там каза доста интересни неща,които си говорят за психичното ти здраве доста. ;)

И стига с тея Мантри-Вуду ,нали разбираш,че разпалваш огъня само,а пожара разпростране ли се няма повече как да се овладее (разбираи го както искаш,нали си философ) ;)

Неактивен kristo

• Редовен
  • *
  • Публикации: 29
  • Респект: 2
    • http://img259.imageshack.us/img259/1016/16453891vq1.jpg
« Отговор #4 -: Май 21, 2008, 16:24:07 »
не виждам смисъл да контактувам с комунистически отрепки, като туркофила Гюнер Кур-алтаев... с комунист и с теле/което е едно и също/, спора е излишен... и фашисти можете да викате на себе си, драги комуняги, защото по-големи фашисти от вас няма... вие просто сте червените фашисти/нацисти и не виждам каква е разликата между вас и т.нар. кафяви фашисти... Между болшевишкия нацизъм и крайно-десния такъв аз просто не виждам разлика... Нека другаря Куралтаев да продължава да си живее в измисления комунистически свят, в които му се привиждат "равенства", "братства" и т.н. олигофрении по комунистически... И нека си поддържа пантюркистките и панславистки идеи, има това право. Все пак явно получава стабилно заплащане  от Анкара и Москва за поддържане на подобни вредни антибългарски "идеоологии".

Неактивен vekil

• Академик
  • Публикации: 927
  • Респект: 29
« Отговор #5 -: Май 31, 2008, 22:31:05 »
   До всички нацисти, недоучили и пр., които останаха да се подвизават в този форум:
-Заради двойнствения стандарт проявен от админа (избирателни банове спрямо мен, макар и аз да съм жертвата, която само се е бранила) АЗ СПРЯХ ДА ОТГОВАРЯМ ТУК.

Гледам, че от това се въползват доста на принципа "На умряло куче - нож вадим!"
  Приканвам ви, ниско-уважаеми олигофрени такива, които ме нападате тук, да ме намерите в Скайп  ("geserlek"), където да се разберем за някой по-нормален форум, в който да ви подредя както си му трябва, а не тука, където нямаме равни права и възможности.
  Ако и това звучи сложно за вас и не вдявате ето още по-просто:

Духачи, кат' се правите на толкова оборотни, дайте да се свържем лично и да си уредим друга среща, където да ви разкажа играта, майка ви проста в устата да еба!

(Надявам се това да е достатъчно за нивото на вашите условни рефлекси, ако и това не е - ами просто ще се ебете в гъза по стара османска традиция!)

Привет дружище. Радвам се че си пробил.

БГ История

« Отговор #5 -: Май 31, 2008, 22:31:05 »