Автор Тема: НЯКОЛКО ДУМИ В ЗНАК НА ПРОСТЕСТ КЪМ ЕДНОСТРАНЧИВОСТТА НА КОМАРА:  (Прочетена 15014 пъти)

Неактивен Курултаев Гесер

• Новодошъл
  • Публикации: 3
  • Респект: -3
 1. Много добре си забелязал (макар и да си 1 година по-малък от мен), предвид някои заложби, които имаш, че мен първи започнаха да ме нападат.
 2. Не ти прави абсолютно никаква чест да ме банваш САМО МЕН, предвид, че:

-ме обиждат на етническа основа
-словоблудстват с учени и философия, които уважавам
-в неспособността си за противопоставяне с научни факти започват да псуват и сквернословят
-ОТКРИТО ПРОПАГАНДИРАТ ЧОВЕКОНЕНАВИСТНИЧЕСКИ ТЕЗИ от типа на това, че има подчовеци, че културата се наследявала генетично, че някои народности са по-нисши от други и пр.

_____

Разбирам, че не ти е приятно това, че не застъпвам простия ти антикомунизъм и му се противопоставям с много ефективни средства, но...защо изборът ти пада върху нацисти, необразовани келеши и акцентуирани личности?
 С тоталитарни методи не можеш да убедиш никой, че не съм прав.

Колкото до останалите фашисти и/или необразовани и/или акцентуирани личности - ако някой се чувства достатъчно-подготвен да ме намери на "geserlek" в Скайпа, за да се уточним за някой по-обективен форум, където не се "доказват" нещата с банове на лична основа и двойни стандарти.

БГ История

Неактивен Fallen_Angel

• Администратор
  • Академик
  • Публикации: 153
  • Респект: -656
  • St. Lucifer
    • Историческият портал на България
Гесер, има една приказка - убий простака с мълчание. Нас са ни нападали стотици пъти - и сме отговаряли, и сме доказвали, и сме "крещяли". Единственото правилно е да оставиш нападащите да си говорят. Ти не го направи, въпреки бана, който ти наложих, за да се опомниш.

Не Комар те банна, а аз. Не може заради твоито обиди да гониш трети лица, които пишат тук. Правилно правиш - даваш си скайпа и продължаваш "войната" си там. Тук не е мястото.
+SantoDomini++

Неактивен Курултаев Гесер

• Новодошъл
  • Публикации: 3
  • Респект: -3
Гесер, има една приказка - убий простака с мълчание. Нас са ни нападали стотици пъти - и сме отговаряли, и сме доказвали, и сме "крещяли". Единственото правилно е да оставиш нападащите да си говорят. Ти не го направи, въпреки бана, който ти наложих, за да се опомниш.

Не Комар те банна, а аз. Не може заради твоито обиди да гониш трети лица, които пишат тук. Правилно правиш - даваш си скайпа и продължаваш "войната" си там. Тук не е мястото.

Предположих, че зад същия ник се подвизава и т.нар. "Комар". Администрирам 3 форума и са ми ясни някои неща, но това не е от значение.

И така:

1. Аз съм си дал Скайп-а, но въпросните асоциални елементи нямат смелостта да се появят там.
 2. Не е вярно, че като си мълчиш глупаците ги убиваш. И в момента най-новите ви теми са с нацистка насоченост, но явно това се толерира в този форум.

3. Нямам намерение да се "опомням", ако това е равно на вашето поведение - зелена светлина за всякакви извратени, ненаучни, човеконенавистнически теории и пр.
 Знаеш много добре, че по-стойностно пишещите тук отдавна са ви напуснали, както виждаш в момента и аз вече не се възползвам от възможността.
 Негациите ми към едностранчивостта и двойния стандарт на "модерирането" в този форум си остават.
                                                  С най-лоши пожелания : Гесер Курултаев.

Неактивен Fallen_Angel

• Администратор
  • Академик
  • Публикации: 153
  • Респект: -656
  • St. Lucifer
    • Историческият портал на България
Цитат
Предположих, че зад същия ник се подвизава и т.нар. "Комар". Администрирам 3 форума и са ми ясни някои неща, но това не е от значение.

Личи си колко ги разбираш нещата... Въобще не смятам да споря с теб  ;D
+SantoDomini++

Неактивен kristo

• Редовен
  • *
  • Публикации: 29
  • Респект: 2
    • http://img259.imageshack.us/img259/1016/16453891vq1.jpg
"С тоталитарни методи не можеш да убедиш никой, че не съм прав.

Колкото до останалите фашисти и/или необразовани и/или акцентуирани личности - ако някой се чувства достатъчно-подготвен да ме намери на "geserlek" в Скайпа, за да се уточним за някой по-обективен форум, където не се "доказват" нещата с банове на лична основа и двойни стандарти"

Мен пък ме дразни твоята едностранчивост в стил всичко, що е комунистическо е най-хубавото и само "тюркската" и "славянската" теории са истина... А за фашизъм и фашисти, тези понятия май не са ти много ясни, макари явно да си на възраст... но то като четеш само марксизъм-ленинизъм, няма как да е друго яче... Защото факта, че си комунист, доказва, че и ти си фашист, само че червен фашист. А за тоталитарните методи, какво, не ти ли харесват?! Та нали си комунист! Какъв комунист си, ако отричаш диктатурата, като най-прогресивна и правилна форма на управление и налагане на своето!

Неактивен ninja

• Знаещ
  • Публикации: 103
  • Респект: 4
Виж какво Гусаре

Рашев ако не ти е известно беше Обективен Археолог,понзвам му мисленето
и мога да ти гарантирам,че тои беше човек на науката,истински УЧЕН такъв които ,виждаики грешките си ги,промени.

Относно кончината му ,ами леко-казано истината излиза на яве,смятаи ,че това неможе да се потули,вече доста неща излязаха,а тоталитаризма не е
на мода.

Ами пожеланието ти е,леко казано добро според мен защото Господин Рашо Рашев, Умря борийки се за истината,като истински Уч

Неактивен ninja

• Знаещ
... Учен и човек. Лично за мен е герой и на такива като него и Добрев им свалям шапка.

Сега понеже си леко казано,ВУДУ магьосник и си повтаряш мантрите.

1
Фашисти в този форум чесно казано невиждам,виждам само

Българи и обективни историци търсещи корените на Българите.

2
По едно време казах 6-то ама и там такива,като НЯМА.

3
Относно бана ти,смятам,че няма нормален Сървар в Света в които
след такава снимка да,не последв БАН.

(шигитка БАН за БАН)

4
За тая заплаха ,със садбата на Раашев,бих ти пожелал на СКС "Самозарядна
Карабина Симеонов" да видиш Щика как се отваря и колко е добър. >:(

5
Виж сега,поне 70% от постовете ти са Анти-Български и ненаучни.
За твое най-гоялмо учудване "Сивите Вълци" са си с 5%-10% анти-българско

а те са си леко терористична организация (статута им в България е неясен)

Така какво си ти да те попитам ,реално ,че не си Алтайст не си това е ясно.
Че не си философ не си (Дървен може).
Лингвис ИОК мои човек "Хуеи' по товемо го пастна с двата йероглифа,я провери пак как е "回 "това квадратче е "ХУИ' .Това е 族 народ-група( орда)

Сианологиста ,айде и това ,че да се смеем, "奥塞梯人"
Ако си истински Татарлар,ще го преведеш. това  ;D"куыд, цыдысты,кодтой"

;D Усещам ,че ще се смеем доста относно Лингвистичните ти способности ;D

Неактивен vekil

• Академик
  • Публикации: 927
  • Респект: 29
Защо няма тема за Рашо Рашев?Не всеки ден горят ректори.Кво става в тая държава?

Неактивен ninja

• Знаещ

БГ История