Автор Тема: Имало ли е насилствена ислямизация над християнското населиние?  (Прочетена 38193 пъти)

Неактивен Vishnevski

• Редовен
  • *
  • Публикации: 23
  • Респект: -5
ДА!Въобще да се пита е белег на много слаба историческа култура....ама все пак хубаво е човек да иска да научи!Ако искаш-има многобройни исторически извори.....да ти ги дам,да четеш!
====

Огромна грешка, Симчо. Да се пита е проява на интелект. Интелигентният човек, когато не знае - пита. Само глупакът се опитва да "обяснява" без да го питат.

БГ История

Неактивен sim4o

• Академик
  • Публикации: 1051
  • Респект: 8
Наистина глупакът все се намесва БЕЗ ДА ГО ПИТАТ .. ПО ТОВА МОЖЕМ ДА ГО РАЗПОЗНАЕМ БЕЗПОГРЕШНО!
 А по ЗНАНИЯТА можем да разберем ОБЩАТА КУЛТУРА НА ПИТАЩИЯТ!
Ако някой интелект .. буден  ..   >:(  почне да ни пита колко е две и две??! ..  И ТО ВЪВ ФОРУМ ПО МАТЕМАТИКА??! И не знае що е то действие събиране??!
Какво ще си помислим - че не знае елементарни неща, нали??! .. и КАК ТАКА СЕ ЕМНАЛ ДА ПИШЕ ПО ФОРУМИ .. ТОВА ЩЕ СЕ ЗАЧУДИМ - НАЛИ??!
-------------------------
Щом някой пък почне да се възхищава от подобен , пишещ във математическият форум участник .. щото- виждате ли- той бил питал?!
Какво ще си помислим и за двамата?? Питащият .. и възхищаващите се от него... ?!
 Точно така- че идиотите се събират като мухите .. на лайно!!
-------------------------
Такова смятам ,че трябва да е  и отношението ми към хора НЕПОЗНАВАЩИ ОСНОВНИ ФАКТИ ОТ СВОЯТА РОДНА ИСТОРИЯ!
На презрение и гнусливо учудване ...
------------------------
И както- за някой незнаещ колко е две и две - смятаме че е неук ... така и за някой непознаващ основни неща и питащ .. по История- също би трябвало да смятаме че е неук!
А да се възхищаваме,че неуките питат??! .. странно ми е, на мене .. ей Богу странно.... ама - хора разни ...
----------------------
Има явно невежи, които едни на други си се кефят на невежеството .. и че питат, разпитват ЗА ЕЛЕМЕНТАРНИ НЕЩА??!
----------------------
Апропо,Вишневски, а колко ли е две и две??!
.. дали съм блестящ интелект, като не знам, а питам..?!  :D :D  :D
« Последна редакция: Септември 03, 2012, 11:23:49 от sim4o »

Неактивен iliander

• Редовен
  • *
  • Публикации: 24
  • Респект: -2
Световни историци признаха,че Турският Султан Мехмед VI  е проявил по-безмислена и голяма жестокост от Японските Шогуни.
   При възкаването си на султанският престол Мехмед убива 14 си братя от изгрев  до залез -за 24 часа,зада нямат претенции върху власта и престолът му.

БГ История