Автор Тема: Чудесен международен форум за история - www.allempires.com  (Прочетена 3513 пъти)

Неактивен Chargemaster

• Новодошъл
  • Публикации: 1
  • Респект: 0
Форумът е http://www.allempires.com/forum

Този форум съществува от 2004 и има повече от 3000 регистрирани члена(разбира се само част от тях - активни). Аз го открих наскоро.

Има от пиле мляко!

Обаче там са тълпи турци и гърци, а по - активните българи сме само 2 - 3, което е крайно недостатъчно, още повече, че в скоро време аз няма да мога да пиша там всеки ден. Иначе е страшно интересно - трябва да го видите. Теми - всякакви! Всеки поства интересни линкове за каквито ви хрумне исторически събития или пък карти. Всеки ден там ври и кипи.

В "Non English Board" има български и македонски трейдове. В "Modern History" има един трейд където се обсъжда и се гласува относно идентичността на днешните "македонци".

Смятам, че ще ви бъде интересно да видите и трейдовете и постовете на единствения български турчин там - ще го познаете по ника.

Извинявайте, че правя реклама на ваши колеги, но повярвайте ми - НЕ Е ЗА ИЗПУСКАНЕ!!!

Надявам се все пак да привлека нечие внимание към случващото се в другия форум.

БГ История

Неактивен Pomak

• Академик
  • Публикации: 329
  • Респект: 25
Re: Чудесен международен форум за история - www.allempires.com
« Отговор #1 -: Декември 28, 2012, 21:00:07 »
Форумът е http://www.allempires.com/forum

Този форум съществува от 2004 и има повече от 3000 регистрирани члена(разбира се само част от тях - активни). Аз го открих наскоро.

Има от пиле мляко!

Обаче там са тълпи турци и гърци, а по - активните българи сме само 2 - 3, което е крайно недостатъчно, още повече, че в скоро време аз няма да мога да пиша там всеки ден. Иначе е страшно интересно - трябва да го видите. Теми - всякакви! Всеки поства интересни линкове за каквито ви хрумне исторически събития или пък карти. Всеки ден там ври и кипи.

В "Non English Board" има български и македонски трейдове. В "Modern History" има един трейд където се обсъжда и се гласува относно идентичността на днешните "македонци".

Смятам, че ще ви бъде интересно да видите и трейдовете и постовете на единствения български турчин там - ще го познаете по ника.

Извинявайте, че правя реклама на ваши колеги, но повярвайте ми - НЕ Е ЗА ИЗПУСКАНЕ!!!

Надявам се все пак да привлека нечие внимание към случващото се в другия форум.

Знаете ли какво казва проф. Михаил Константинов, математик, вече 20 години председател или член на ЦИК? - 90% от човечеството са просто глупаци, тъпанари! - Е те тоя сайт, www.allempires.com доказва, че наистина една огромна част от т.нар. човечество са пълни олигофрени! Не знам кой го е създал и поддържа тоя сайт, ама той е само да открива идиотите - това което се пробутва в него са толкова изтъркани масали, че няма накъде - човек с елементарна култура по обща биология веднага ще го схване.
Хайде, радвайте се!

БГ История

Re: Чудесен международен форум за история - www.allempires.com
« Отговор #1 -: Декември 28, 2012, 21:00:07 »