Автор Тема: Македония и българския въпрос  (Прочетена 6930 пъти)

Неактивен emilia_n

• Академик
  • Публикации: 238
  • Респект: 6
Македония и българския въпрос
« -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Както последните няколко дни, така и днес слушах коментарите по радиото около признаването на ОМО " Илинден". Според мен представителите на Европейския съюз не са запознати с историята на Балкнаните. Те не познават и българската история. Затова аз намирам натиск над българското правителство и парламент за намеса във вътрешните работи на суверенна държава.
Вие как мислите?

БГ История

Македония и българския въпрос
« -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »

Неактивен Makedonec_MKD

• Участник
  • Публикации: 36
  • Респект: -7
    • History of Macedonia
Re: Македония и българския въпрос
« Отговор #1 -: Май 14, 2007, 09:23:13 »
Mногу добро е запозната Европската Униjа со историjата на Бугариjа.  И како нема да биде запозната со една руска губерниjа, создадена за потребите на руските интереси на Балканот, со измислена "словено бугарска" историjа ?!? 

Проблемот е што Бугарите секогаш, па и сега, се пиун на европската политика спрема Македониjа. Но ти изгледа тоа не го разбираш.   А што се однесува до политиката што jа водите против Македонците со полициски репресии и бирократски саботажи на ОМО Илинден-Пирин, тоа е голема срамота за вас.

Не знам колку да си заблудена, не можеш да одречеш цел еден народ!

« Последна редакция: Май 21, 2007, 18:44:10 от Komap »
William Gladstone: "Македониjа на Македонците, Бугариjа на Бугарите, Србиjа на Србите!"

Неактивен blago1986

• Професор
  • Публикации: 69
  • Респект: 1
  • ......
« Отговор #2 -: Май 21, 2007, 17:21:25 »
''Европската Униjа'' хабер си няма от историята на Балканите.
Но по-надолу си долу-горе прав. Русия наистина не ни освобождава ей така безвъзмездно. Нееее, естествено че си гони интереса и няма как да е иначе. Колкото до тази ''измислена "словено бугарска" историjа ?!?'', донякъде си прав. Руснаците наистина, подкрепени от нашите ''учени''  разбира се измислят големи части от българската история и направо фалшифицират най-древната история на България.
омовците ли? ха, това са едни ей такива заблудени куршуми като тебе ''приятел'', естествено не без дейното участие на сръбската пропагандна машина. Ама кво се оплакваш бе? Стой си там и си трай. Пиши си глупостите тука във форума. Мен ме кефи да те затапвам, щото нямаш аргументи. ;D
« Последна редакция: Май 21, 2007, 18:31:16 от Komap »

Неактивен Komap

• Администратор
  • Академик
  • Публикации: 309
  • Респект: 28
« Отговор #3 -: Май 21, 2007, 18:42:22 »
Ок, приемам, че сме руска или ако искаш Задунайска губерния, но вие сте една Титова сръбска губерния, създадена през 1944/1945 г. да обслужва Титовите интереси и с една измислена древна (Филипова и Ал.-Македонска) и малкце по-нова (Самуилова) история, която не почива на нищо и няма нито един автентичен документ, който да я потвърждава, както и нито един унивеситет освен Скопския и Белградския, който да я намира за достоверна  ;D

Колкото до другото: Мисля, че и вие водите недопустима война и натиск срещу шиптърите от Тетово и Дебар и си получихте заслуженото за това. И понеже в западните части на областта Македония сте малцинство, мисля, че е голяма срамота за вас, че саботирате горките шиптъри!  ;D Същото се отнася за българите в Струмишко, за сърбите в Куманово и за търците, така че бъдете добри да си дадете на всеки от тези народи, това, което сте му взели и после мрънкай  ;)

А ти си много заблуден, че можеш да говориш за вашия сбиротък от народност като за цял народ! Защото иди в Тетово, Куманово или Струмица и питай дали хората искат да живеят във ФИРОМ или в Албания, Сърбия и България и после приказвай:)))

И последно, Македонец: Ако още веднъж видя някъде да отпращаш към сайт на ОМО "Илинден" ще отхвърчиш за Вардара! Считай се за предупреден!
« Последна редакция: Май 21, 2007, 18:46:31 от Komap »
***Най-редкият човешки жребий е възможността да избираш!***

БГ История

« Отговор #3 -: Май 21, 2007, 18:42:22 »