Автор Тема: Какво е мнението ви за световното реалити шоу"Big Broth  (Прочетена 19627 пъти)

Неактивен todi

• Новодошъл
  • Публикации: 1
  • Респект: 0
Какво е мнението ви за световното реалити шоу"Big Broth
« Отговор #15 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Аз лично гледах и първия и втория сезон.Няма какво да се лъжем-това предаване показа колко точно е интелекта на българина-лъжите,интригите,как мъжете се отнасят към жените,желанието за надмощие и пари,всички възможни простотии които може да роди нечия глава.За съжаление това е поведението на почти цяла България-няма на кого да се сърдим-това сме ние.

БГ История

« Отговор #15 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »

Неактивен imeon

• Новодошъл
  • Публикации: 4
  • Респект: 2
« Отговор #16 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Абсолютно промиване на мозъци.Отклоняване на вниманието от истинските проблеми на хората и най-вече бликащата простотия от екрана като това се гледа и от подрастващите!Това е скромното ми мнение! Долу БъгБротхер!!! :twisted:  :roll:

Неактивен emilia_n

• Академик
  • Публикации: 238
  • Респект: 6
« Отговор #17 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Както през миналата година, така и сега мнението ми остава едно и също. Не ми харесва. Всичко е театър. :pale  :joker  :joker color

Неактивен vekil

• Академик
  • Публикации: 927
  • Респект: 29
Re: Какво е мнението ви за световното реалити шоу"Big Broth
« Отговор #18 -: Септември 12, 2008, 22:09:30 »
Живота е театър.Огледай се наоколо и ще установиш че си в биг брадър с.Не ти харесва - направи нещо. Наругай най близкия простак, напиши протестно писмо срещу някой местен педерас, пиян поп, крадлив циганин, дори и да е общински съветник, скарай се на пияниците в кварталното кръчме да не вдигат шум, дай им някоя книжка на Карбовски или "Егоист"(те май го спряха), удари един шамар на местната Бритни на 12 години докато не е станала звезда в полицейска сводка, (книжка не и давай, вече няма смисъл), извикай полиция ако съседа ти гръмоли с канго в 3 часа следобяд в неделя ако и да се слави като мутра, и ако продължава, пак извикай, и ако продължава набий му чутурата у стената и не викай полиция, ако на детето ти му пишат двойки, плати на учителката, снимай я скришом и пусни клипа в Ю- туб, ако пак няма промяна, тегли им една майна на вси светии и удари 5 водки (Руский стандарт да не те боли главата) и сутринта почвай отново.(Не водките а театъра) ;D

БГ История

Re: Какво е мнението ви за световното реалити шоу"Big Broth
« Отговор #18 -: Септември 12, 2008, 22:09:30 »