Автор Тема: Какво е мнението ви за световното реалити шоу"Big Broth  (Прочетена 19628 пъти)

Неактивен ralsko

• Участник
  • Публикации: 40
  • Респект: 0
    • http://
Аз лично бях зашеметена от простащината на първото издание , а сега съм още по-потресена след като чух репликата на един от участниците(Иван-компютърен специалист )че Бат Сали(циганина с бълг.име-Стефан) бил  :!: цитирам  :!:  "Бат Сали е циганският Левски ".Лично за мен това е oбидно!!!Не удобрявам нито правилата и самата игра,нито участниците!

БГ История

Неактивен Lancelot

• Редовен
  • *
  • Публикации: 11
Е според мен тя и самата идея на предаването е точно такава просташка.. но как иначе освен с подобни простотии може да се привлече общественото внимание в България за съжаление.. но пък радостното е  пък, че ми се струва че привържениците на подобно предаване силно намаляват.. а колкото до изказванията на главните действащи лица.. мисля (без да съм наясно със ситуацията де), че те го правят само и само с идеята за прословутите.. награди.. и всичките им изказвания са супер популистки;) и малко ще се поотпусна на тази тема... "всички" мразим когато гледаме водещите ни политици да правчт подобни популистки изпълнения, а когато и при "нас" дойде момент подобен... не действаме особено по различно;) което е твърде жалко

Неактивен Chukanov

• Участник
  • Публикации: 47
  • Респект: 2
Биг Бродер не съм го гледал нито веднъж и смятам, че така е най-добре.

Неактивен Komap

• Администратор
  • Академик
  • Публикации: 309
  • Респект: 28
Лично аз не съм чел някъде Левски да е пял "Селската баня, ох, кеф", макар и сигурно да е използвал няколко десетки такива. Но иначе като се замисля приликата е поразителна: и двмата са руси, синеоки, бивши духовници, абе направо като 2 капки плюнка си приличат...
Ако бяха запазени костите, намерени в олтара на черквата "Света Параскева" вече щяхме да знаем дали са на Левски - сигурно щяха да са се обърнали наопъки.
***Най-редкият човешки жребий е възможността да избираш!***

Неактивен ralsko

• Участник
Света Петка Самарджийска е църквата Комар...ама както и да е.

Неактивен ralsko

• Участник
БЕЗКРАЙНО СЕ РАДВАМ ЧЕ НАЙ-ПОСЛЕ ТАЯ ТЪПОТИЯ ПО НОВА ТВ СВЪРШИ!

Неактивен kaliakra

• Редовен
  • *
  • Публикации: 16
Това е най-новият тип сапунен сериал. Добре режисиран и добре изпълнен. От тази гледна участниците са добри или не толкова добри артисти.

Неактивен Komap

• Администратор
  • Академик
  • Публикации: 309
  • Респект: 28
"Св. Петка Самарджийска", разбира се, Ралско:) :wink:
***Най-редкият човешки жребий е възможността да избираш!***

Неактивен ralsko

• Участник
:) Дамм!

Неактивен Warlord

• Новодошъл
  • Публикации: 4
  • Респект: 1
Не е истина просто, как една толкова тъпа и нагласена постановка изиграна от абсолютни селяндури и дебили може да се хареса на толкова много хора! :?:

Anonymous

• Гост
Какво е мнението ви за световното реалити шоу"Big Broth
« Отговор #10 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
голяма тъпня гледал съм само веднъж. нормално за нашата чалга нация в момента
« Последна редакция: Януари 24, 2007, 20:28:43 от DiS »

Неактивен ralsko

• Участник
« Отговор #11 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Да ви кажа много сте прави,радвам се,че до тук не видях едно мнение,което е в подкрепа на тази пародия на предаване...тровеща ни вече 2 сезона!Е... радвам се от вашите мнения. :P

Неактивен emilia_n

• Академик
  • Публикации: 238
  • Респект: 6
« Отговор #12 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Гледала съм като всеки нормален българин в началото първвия сезон на това предаване. Все пак това беше нещо ново за България, но тази година то беше под всякаква критика. Просто нещата в тази къща бяха много нериални. Хвана ме яд как може пред цяла България да се потъпкват моралните ценности. Визирам постъпката на Елена, за която доста се шумя. Дори да е била недоволна от този брак не беше нито там мястото, нито времето за да стори това, което вече цяла България знае. Понеже българите са малко консервативни по това отношение въобще не и ръкопляскаха, а напротив.
Ема :)

Неактивен Fallen_Angel

• Администратор
  • Академик
  • Публикации: 153
  • Респект: -656
  • St. Lucifer
    • Историческият портал на България
« Отговор #13 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Цитат на: "emilia_n"
Гледала съм като всеки нормален българин в началото първвия сезон на това предаване. Все пак това беше нещо ново за България, но тази година то беше под всякаква критика. Просто нещата в тази къща бяха много нериални. Хвана ме яд как може пред цяла България да се потъпкват моралните ценности. Визирам постъпката на Елена, за която доста се шумя. Дори да е била недоволна от този брак не беше нито там мястото, нито времето за да стори това, което вече цяла България знае. Понеже българите са малко консервативни по това отношение въобще не и ръкопляскаха, а напротив.
Ема :)

За пари какво ли не правят хората... в първия сезон и секс правиха, сега разводи и изневери...
+SantoDomini++

Неактивен Fallen_Angel

• Администратор
  • Академик
  • Публикации: 153
  • Респект: -656
  • St. Lucifer
    • Историческият портал на България
« Отговор #14 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »
Цитат на: "Anonymous"
Играта е с интересни миси . :D Но там се плетът много интриги. :( Давам на играта отценка добро 4

Интригите да бяха само - с мед да ги намажеш...
+SantoDomini++

БГ История

« Отговор #14 -: Януари 01, 1970, 02:00:00 »