Автор Тема: България  (Прочетена 2138 пъти)

Неактивен M37_Unseen

• Новодошъл
  • Публикации: 2
  • Респект: 0
България
« -: Септември 09, 2013, 20:29:03 »
На много места в интернет прочетох как баба Ванга е предрекла, че когато в Сирия избухне война, тогава нещата в България ще потръгнат и страната ни ще се оправи.Според мен, също е време нещата тук да потръгнат.
Дали може да очакваме положителна промяна само от едно пророчество, било то и от Ванга, която често е познавала?

БГ История

България
« -: Септември 09, 2013, 20:29:03 »

Неактивен bozman

• Знаещ
  • Публикации: 127
  • Респект: 7
Re: България
« Отговор #1 -: Септември 10, 2013, 20:46:49 »
На много места в интернет прочетох как баба Ванга е предрекла, че когато в Сирия избухне война, тогава нещата в България ще потръгнат и страната ни ще се оправи.Според мен, също е време нещата тук да потръгнат.
Дали може да очакваме положителна промяна само от едно пророчество, било то и от Ванга, която често е познавала?

--- Аз пък преди години четох книгата на племенницата й, и въпросният диалог беше приблизително следния, че краят на света ще настъпи, когато "Сирия падне" - какво е имала пред вид под падане е въпрос с повишена трудност :)

Неактивен sim4o

• Академик
  • Публикации: 1051
  • Респект: 8
« Отговор #2 -: Септември 11, 2013, 21:13:36 »
Точните думи са  ... "Всеки народ си има звезда, която го зарежда със светлинна енергия. Но има и изключения. Някои народи нямат звезда, а планета. Един ден тези народи няма да могат да оцелеят. В необикновената за тях атмосфера ще се задушат … народ, който има планета вместо звезда, ще угасне както свещ при силен вятър. България има не само една звезда, а цяло съзвездие."

Ключовите думи  "в необикновенната за тях атмосфера .. другите народи.." са съвсем ясни и са еднакви с пророчествата на Распутин, на Милан Требич, на Илхаймер и т.н. .. ще има зелено-жълти дъждове над Северното полукълбо .. дали след употреба на химическо, ядрено оръжие .. или от сблъсък с космическо тяло - неясно ..
Според Илхаймер в Европа почти няма да останат хора .. според Григирой Распутин абсолютно нищо няма да оцелее на цялата земя .. и единствено Ванга е оптимистка ..!
Дори и да е вярно казаното от Ванга, да се смята голямо "оправяне" на страната ни факта,.че не всички българи веднага ще се издушат от отровите.. ми се струва странно ...

Но по какъв повод това е в този сайт ..

има например сайт "от извора" и там има коментари на това прпрочество за дъждовете и за казаното - "необикновенната атмосфера .. ще се задушат" ..

ако е само Ванга -  ще е неясно .. ама за отравянето на въздуха , за облаците и жълтите дъждове - има поне 10 пророчества

А скоро ли ще е това време - питат ме .. не, не скоро .. още Сирия не е паднала !
« Последна редакция: Септември 11, 2013, 21:17:38 от sim4o »

БГ История

« Отговор #2 -: Септември 11, 2013, 21:13:36 »